Piękno jest tym, co czu­jesz wewnątrz i co od­bi­ja się w twoich oczach.
                                                                              Sophia Loren

Przekłuwanie uszu w Poznaniu

Kolczyki to popularna ozdoba ciała od tysiącleci, uwielbiana na całym świecie. Najpopularniejsze są oczywiście te w płatkach uszu, noszone głównie przez kobiety w każdym wieku. Dzięki bogatej ofercie, każda klientka może dobrać taki kształt i kolor ozdób, jaki pasuje do jej urody i stylu. Kolczyki w wysokim stopniu wpływają na całokształt wyglądu, dodając charakteru. Warto wziąć pod uwagę przekłuwanie uszu jako nowy, subtelny sposób na wyrażenie siebie. Ten zabieg można wykonać w naszym salonie - zapraszamy na wygodne przekłuwanie uszu w Poznaniu!

Szybkie i bezbolesne przekłuwanie uszu

Nasz salon oferuje przekłuwanie uszu w Poznaniu. To niezwykle szybki zabieg, który zajmuje jedynie kilka minut. Co ważne, usługa jest prawie zupełnie bezbolesna - to jedynie niewielkie uszczypnięcie, które czuje się tylko przez moment. Dzięki temu przekłuwanie uszu jest możliwe także u młodszych dzieci.

Szeroki wachlarz ozdób

Kolczyki do uszu to jeden z najpopularniejszych dodatków i w każdym sklepie z biżuterią można znaleźć dziesiątki, jeśli nie setki, modeli. Wybór jest ogromny: od malutkich kuleczek przylegających do płatka ucha, po ciężkie, wiszące i długie ozdoby. Każda osoba jest w stanie znaleźć kolczyki idealne dla siebie. Do tak bogatego świata biżuterii można wejść, decydując się na przekłuwanie uszu w Poznaniu. W naszym salonie można wykonać przekłucie, które po zagojeniu pozwoli nosić wymarzone ozdoby.

Pielęgnacja przekłucia

Kiedy zdecyduje się na przekłuwanie uszu w Poznaniu, należy pamiętać o tym, że wykonane dziurki są początkowo podatne na zabrudzenie i zakażenie. Należy odpowiednio o nie zadbać, stosując zalecane przez specjalistów środki. Dzięki temu przekłucia zagoją się i będą cieszyć przez lata. Podczas noszenia kolczyków należy uważać na ewentualne alergie na pewne materiały. Warto też obserwować stan dziurek i w przypadku jakichkolwiek problemów, zgłosić się do profesjonalisty.