Piękno jest tym, co czu­jesz wewnątrz i co od­bi­ja się w twoich oczach.
                                                                              Sophia Loren

Henna pudrowa w Poznaniu na Ratajach

Brwi to niezwykle istotny element twarzy, który nie tylko odgrywa ogromną rolę w okazywaniu emocji, a także stanowi swoistą ramę dla oczu. Należy o nie odpowiednio dbać, żeby wyglądały estetycznie. Powszechnie używanymi sposobami na upiększenie brwi jest podkreślanie ich za pomocą kredek oraz wyskubywanie włosków. My proponujemy skuteczniejszy i bardziej długotrwały proces: hennę pudrową w Poznaniu na Ratajach. Zabieg, który wykonujemy, podkreśla brwi, nadaje im kształtu i koloru, a dodatkowo odżywia skórę i włoski. To metoda, która zachwyca kobiety na całym świecie.

Naturalny makijaż z henną pudrową

Oferowana przez nas henna pudrowa w Poznaniu na Ratajach to coraz popularniejszy wybór wśród klientek. Wypiera używaną wcześniej klasyczną hennę, stanowiąc jej zdrowszą i efektywniejszą alternatywę. Henna pudrowa jest metodą koloryzacji i stylizacji brwi, która opiera się w pełni na naturalnych składnikach. Nie jest nowym odkryciem, ale tradycyjnym i sprawdzonym sposobem, z którego korzystały kobiety już w starożytności.

Na czym polega zabieg henny pudrowej?

Zanim kosmetyczka przystąpi do zabiegu, istotne jest upewnienie się, że klientka nie jest uczulona na którykolwiek ze składników henny pudrowej. Żeby wykluczyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej podczas zabiegu, można wykonać próbę alergiczną.
Kolejnym etapem jest dokładne oczyszczenie skóry w okolicy brwi, a następnie wykonanie geometrii brwi. Robi się to za pomocą miarek i nici, co umożliwia dokładnie rozrysowanie planowanego działania na brwiach.
Kiedy uda się ustalić idealny kształt brwi, kosmetyczka zabezpiecza skórę wokół brwi za pomocą białej pasty. Wtedy pora na przygotowanie henny pudrowej, czyli rozrobienie jej z wodą. Nakłada się ją specjalnym pędzelkiem. Następnie należy odczekać kilkanaście minut.
Kiedy preparat zostanie zmyty, kosmetyczka przystępuje do regulacji nowo odświeżonych brwi. Trzeba pozbyć się niesfornych włosków, które psują efekt, a także wyrównać przyciemnienie.

Długotrwały, zadowalający efekt gwarantowany!

Po wykonaniu stylizacji brwi będą podkreślone i wyregulowane, dzięki czemu lepiej dopasują się do kształtu twarzy i oczu. Włoski i skóra zostaną odżywione dzięki naturalnym składnikom zawartym w preparacie.
Zaraz po zabiegu henny pudrowej w Poznaniu na Ratajach brwi są mocno przyciemnione. Mniej więcej w ciągu doby osiągają docelowy kolor. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do czternastu dni.