Piękno jest tym, co czu­jesz wewnątrz i co od­bi­ja się w twoich oczach.
                                                                              Sophia Loren

Stylizacja paznokci - manicure hybrydowy

Każda kobieta chce się czuć piękna i zadbana, a o dłoniach często mówi się jako o naszej wizytówce. Popularne jakiś czas temu tipsy powoli odchodzą do lamusa, robiąc miejsce trwalszemu i bezpiecznemu dla płytki paznokciowej manicure hybrydowemu. W Poznaniu Panie, które zdecydują się na tego typu zabieg, mogą skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy usługi wyłącznie doświadczonych kosmetyczek, które używają profesjonalnych i bezpiecznych materiałów. Dzięki temu każda z Pań może mieć pewność, że manicure hybrydowy zostanie tanio a dobrze wykonany przez profesjonalistki! Takie rozwiązanie zapewni wprost fenomenalne efekty, a na dodatek nie ma mowy o żadnym problemie z uszkodzoną płytką paznokci, jak może mieć to miejsce w przypadku tipsów. Jesteście zainteresowane manicure hybrydowym w Poznaniu? Cennik możecie znaleźć poniżej!

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy może utrzymywać się do około trzech tygodni. To rozwiązanie polecane Paniom, które cenią sobie swój czas i nie chcą marnować go na codzienne zmywanie i ponowne malowanie paznokci. Jeśli chodzi o manicure hybrydowy, cennik naszych usług uwzględnia oprócz wykonania paznokci hybrydowych także uzupełnienie przy skórkach i naprawę paznokcia.

Profesjonalne i kreatywne podejście do stylizacji

Oferowany przez nas manicure hybrydowy w Poznaniu przyjmuje różnorodne formy. Niektóre klientki życzą sobie nałożyć na paznokcie jednolitą warstwę w stonowanym kolorze, żeby podkreślić swoje naturalne piękno. To jednak nie koniec naszych możliwości! Nasz manicure hybrydowy z poznańskiego Salony Provence może być zjawiskowy, oryginalny i przyciągający wzrok. Marzą się Panią jaskrawe, neonowe kolor? Może wtopione w żel ozdoby? Przy pomocy folii transferowej potrafimy też stworzyć szczegółowe i wyjątkowe wzory!

Manicure hybrydowy w Poznaniu - tanio

Chcemy, żeby każda nasza klientka mogła czuć się pięknie i wierzymy, że nasz manicure hybrydowy się do tego przyczynia. Dlatego dbamy o to, żeby ceny zabiegów były przystępne. Dzięki temu więcej klientek będzie mogło cieszyć się zadbanymi, ślicznymi paznokciami.

Jeśli jesteście zainteresowane manicure hybrydowym w Poznaniu, cennik znajdziecie poniżej. Zapraszamy!

Manicure hybrydowy i inne zabiegi - cennik

  • Manicure hybrydowy 100zł
  • Żel na naturalną płytkę + kolor 100zł
  • Przedłużenie paznokci żel
  • Clear (przezroczyste), cover, kolor permanentny 120zł
  • Z ozdobami wtapianymi i malowaniem od 120 - 150zł (kształt: kwadrat, owal, migdał)
  • Uzupelnienie przy skórkach (od 2 do 3 tygodni) 100zł 
  • Naprawa paznokcia 10zł

Manicure hybrydowy - Salon Provence Poznań