Piękno jest tym, co czu­jesz wewnątrz i co od­bi­ja się w twoich oczach.
                                                                              Sophia Loren

Lifting rzęs w Poznaniu na Ratajach

Każdy specjalista od make-upu może potwierdzić, że rzęsy są niezwykle istotnym elementem twarzy. Choć na co dzień mogą nie przykuwać uwagi, to odpowiednio podkreślone, na przykład maskarą, ogromnie wpływają na wygląd. Długie i gęste rzęsy tworzą obramowanie dla oczu, nadając im głębi. Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć przykuwające spojrzenie i piękne rzęsy. Jednym z zabiegów, który pomaga to osiągnąć, jest proponowany przez nas lifting rzęs w Poznaniu na Ratajach. To prosty sposób na upiększenie swoich rzęs.

Na czym polega lifting rzęs?

Lifting oznacza unoszenie i na tym właśnie polega zabieg liftingu rzęs w Poznaniu na Rataja: na podkręcenie i podniesieniu rzęs. W ten sposób rzęsy wyglądają na dłuższe, są pogrubione przez zastosowane preparaty, a także utrzymują się w jednej pozycji, bez potrzeby używania zalotki. Efekt liftingu rzęs jest wyraźny i zjawiskowy, a jednocześnie naturalny. To doskonały sposób na to, aby nadać wyrazu swojemu spojrzeniu.Jak przebiega proces liftingu rzęs?

Jak przebiega proces liftingu rzęs?

Zabieg liftingu rzęs nie jest skomplikowany, ale należy wykonywać go starannie i z uwagą podchodzić do kwestii higieny. Typowy proces wygląda następująco:

  • Dokładne oczyszczenie twarzy ze wszystkich zanieczyszczeń.
  • Dobranie odpowiedniego rozmiaru silikonowego wałeczka do rzęs.
  • Przyłożenie wałeczka do powiek, nałożenie na niego rzęs i pokrycie ich klejem.
  • Aplikacja preparatów podkręcających.
  • Nałożenie wybranych substancji w celu pogrubienia rzęs.
Lifting rzęs może zostać wzbogacony o różnego rodzaju dodatkowe opcje, takie jak użycie henny lub laminacja rzęs. W naszym salonie wykonujemy kompleksowy lifting rzęs w Poznaniu na Ratajach.

Na czym polega lifting rzęs?

Wiele osób chciałoby podkreślić swoje spojrzenie wyrazistymi rzęsami, ale nie decyduje się na zabiegi zagęszczania lub przyklejane sztuczne rzęsy. Zamiast tego wyborem wielu kobiet jest lifting rzęs. Ta metoda jest jednocześnie szybka, prosta, skuteczna i co najważniejsze - zupełnie nieinwazyjna! Zabieg, jeśli jest przeprowadzony starannie i z zachowaniem zasad higieny, jest zupełnie bezpieczny. Dzięki zastosowaniu tej metody można cieszyć się pięknymi, uniesionymi rzęsami nawet do trzech miesięcy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lifting rzęs w naszym salonie na poznańskich Ratajach!