Piękno jest tym, co czu­jesz wewnątrz i co od­bi­ja się w twoich oczach.
                                                                              Sophia Loren

Makijaż permanentny brwi i ust

Makijaż permanentny ma podkreślić piękno naszej urody, dodać nam charakteru, czy też skorygować kształt naszych brwi lub ust, które często są niesymetryczne. Dzięki makijażowi permanentnemu zaoszczędzimy czas przeznaczony na poranny makijaż, odstawimy kredkę do brwi, eyeliner czy konturówkę do ust. Makijaż permanentny brwi pozwala na uzyskanie naturalnego efektu, który będzie utrzymywał się naprawdę długo — nawet przez 5 lat. Po tym czasie warto postawić na odświeżenie. Gwarantujemy, że makijaż permanentny brwi na Ratajach w Poznaniu, gdzie mieści się nasz gabinet, okaże się strzałem w 10!
BRWI: Kształt brwi podkreśla rysy naszej twarzy, wyraża stan naszych emocji. Makijaż permanentny brwi pozwala na nadanie im odpowiedniego kształtu, dzięki czemu możemy odmłodzić rysy twarzy, skorygować wyraz "smutnego" oka poprzez podniesienie łuku, wypełnić ubytki przy zbyt często regulowanych, skubanych brwiach, czy zniwelować widoczność blizn znajdujących się na łuku brwiowym. Proponowany przez nas makijaż permanentny brwi w Poznaniu odmieni każdą twarz!

METODY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI WYKONYWANE W NASZYM SALONIE:

  • Microblading - efekt bardzo naturalny, metoda ręcznie rysowanych włosków, idealnie sprawdza się jako rekonstrukcja brwi oraz dla osób, które pragną delikatnego efektu. Efekt makijażu permanentnego brwi utrzymuje się od 1-2 lat.
  • Metoda cienia - Makijaż permanentny brwi wykonywany jest przy użyciu maszynki i jednorazowych kartridży. Daje efekt henny lub pomalowania brwi cieniami - przeznaczony dla osób, które pragną, aby ich brwi były bardziej wyraziste. Efekt utrzymuje się od 3-5 lat, wskazane jest, aby po ok. 3 latach zrobić odświeżenie makijażu. Metoda cienia obejmuje też powder effect oraz ombre brows.
  • Metoda włosa - Zabieg wykonywany jest przy użyciu maszynki i jednorazowych kartridży, makijaż permanentny brwi uzyskany tym sposobem pozwala na otrzymanie bardzo naturalnego efektu "namalowanych włosków", świetnie sprawdza się do wypełnienia ubytków, korekt blizn na łuku brwiowym. Efekt utrzymuje się również od 3-5 lat.
  • Metoda hybrydowa - łączy w sobie dwie metody: cienia oraz włosów, obecnie jest najbardziej popularny rodzaj makijażu permanentnego w naszym salonie na Ratajach w Poznaniu, ze względu na podkreślenie brwi cieniem, a jednocześnie domalowanie włosków dla uzyskania naturalnego efektu.
Do końca roku obowiązuje promocyjna cena: microblading - 350zł, metoda cienia i hybrydowa - 500 zł. Cena obejmuje zabieg plus jedną korektę wykonaną po miesiącu od pierwszego zabiegu. Jeśli jesteś zainteresowana makijażem permanentnym brwi w Poznaniu, możesz skorzystać z tej oferty!

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

USTA: Idealny kształt, wyrównana asymetria oraz podkreślenie koloru. Makijaż permanentny ust sprawi, że usta będą pełniejsze, świetny dla delikatnego powiększenia wąskich ust, lub gdy kolor ust jest zbliżony do koloru naszej skóry. Może dać też efekt pomalowanych ust w kolorze naszej ulubionej szminki. 

  • kontur+cieniowanie - wykonanie konturu, a następnie delikatne rozcieniowanie koloru w stronę otworu ust.
  • kontur+wypełnienie - wykonanie konturu i pigmentacja całych ust w wybranym kolorze.
Dla Pań, które mają tendencję do opryszczki bardzo ważne jest, aby 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu zażywały Heviran 800 (lek wydawany na receptę przez lekarza rodzinnego), aby zapobiec pojawieniu się zmian na ustach. Do końca roku obowiązuje cena promocyjna: 500 zł. Cena obejmuje zabieg plus jedną korektę po miesiącu.

EFEKTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Przed wykonaniem makijażu permanentnego kształt oraz kolor uzgadniany jest wraz z preferencjami klientki, rodzajem urody oraz naszymi sugestiami. Zawsze wykonywany jest rysunek wstępny, tak aby klientka mogła zobaczyć, jaki kształt będą mieć brwi, czy usta. Skóra po zabiegu może być delikatnie spuchnięta i zaczerwieniona, natomiast sam makijaż będzie intensywny. Po ok. 5 dniach dochodzi do wyłuszczenia pigmentu i wyjaśnienie o ok. 40%. Utrzymanie się pigmentu w skórze zależy od wielu czynników: wieku, pracy gruczołów łojowych, czy też osobliwej reakcji skóry na wprowadzony pigment. Makijaż wykonywany jest sprawdzonymi pigmentami, przeznaczonymi do tego zabiegu, pracujemy na marce Li Pigments i PHI.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

W przypadku suchości skóry, swędzenia, czy uczucia ściągania, zaleca się smarowanie skóry maścią alantan lub kremem z nano-srebrem. Nie należy wystawiać się na słońce, jak i solarium przez co najmniej 2 tygodnie, nie korzystać z sauny i basenu oraz nie wykonywać intensywnych ćwiczeń przez tydzień po zabiegu. Nie wolno skóry drapać skubać, wykonywać żadnych peelingów- łuszczenie się skóry jest naturalnym procesem gojenia się. 

PRZECIWWSKAZANIA DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI I UST:

Główne przeciwwskazania to: cukrzyca, choroby serce m.in. zażywanie leków rozrzedzających krew (na 3 dni przed zabiegiem należy je odstawić), nieleczone nadciśnienie, choroby w ostrej fazie zakażenia jak. grypa, angina, silne alergie ( alergia na lidokainę, znieczulenia dentystyczne - zabieg można wykonać bez znieczulania oraz alergia na pigmenty - wykonywana jest próba na skórze), spożycie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna na 24h przed zabiegiem, choroba nowotworowa (możliwe wykonanie po wydaniu zgody od lekarza), zaburzenia krzepnięcia krwi, np. hemofilia, schorzenia skóry znajdujące się w obrębie wykonywanego zabiegu, choroby tarczycy, choroby skórne takie jak łuszczyca.

Makijaż permanentny brwi i ust - Salon Provence Poznań